Skip to main content

Zespół szkoleniowy. Szkolenia prowadzimy na naszym poligonie w Chorzowie ul. Maronia 44 . Poligon treningowy to  ponad 450 m2 pod dachem o wysokości do 12m. Na poligonie znajdują się praktycznie wszystkie dostępne urządzenia i systemy  mające zastosowania w technikach linowych oraz w ochronie przed upadkiem z wysokości. Dysponujemy najnowocześniejszym  sprzętem ochrony osobistej przed upadkiem z wysokości dla każdego uczestnika szkolenia. Wykonujemy również szkolenia na obiekcie Zleceniodawcy . W takim przypadku obiekt taki musi spełniać wymagania ustalane bezpośrednio z kierownikiem danego szkolenia.  Szkolenia specjalistyczne wykonywane są na naszym obiekcie, w górach, na akwenach wodnych lub na innych obiektach zgodnie z zakresem szkolenia oraz warunkami Zamawiającego.

Imię Nazwisko

Specjalista

Opis do specjalisty, jakieś, krótkie bio, że komandos lub himalaista itd. Opis do specjalisty, jakieś, krótkie bio, że komandos lub himalaista itd. Opis do specjalisty, jakieś, krótkie bio, że komandos lub himalaista itd.

Imię Nazwisko

Specjalista jakiś

Opis do specjalisty, jakieś, krótkie bio, że komandos lub himalaista itd. Opis do specjalisty, jakieś, krótkie bio, że komandos lub himalaista itd. Opis do specjalisty, jakieś, krótkie bio, że komandos lub himalaista itd. Opis do specjalisty, jakieś, krótkie bio, że komandos lub himalaista itd.